Felvett munkalap törlése hogyan lehetséges?
Nincs törlési lehetőség. Adatok törlése általában nem tartozik a hatékonynak tekintett műveletek közé, hiszen rontja az átláthatóságot, a visszakereshetőséget vagy egyszerűen például azért, mert Murphi törvénye szerint később ki fog derülni, hogy pont ezekre az információkra lenne szükség.
Törlés helyett megoldási javaslat:
Törzsadatok / Szervíz / Szervizstátuszok-> új státuszként pl. a Törölve (Vagy érvénytelen, stb) kifejezés felvitele.Szervíz / Szerviz feladatokmenüJegyzetelés, státuszgombjánÚj státusz vagy feljegyzésfülön kiválasztható az adott szervizfeladat (munkalap) törlése.- Majd ugyanezen a felületen
Kész és lezár. - A
Szervíz / Szervizadatok böngészésemenüben a hibajegyTörölve stástusszal megjelenik. Ha ezt a státuszt kivesszük a szűrő kijelölő segítségével, a hibajegy nem kerül listázásra.



